Poštovani OPG-i sa područja LAG-a Bosutski niz šaljemo vam poziv da nam se javite ukoliko ste zainteresirani za uključenje u projekt "Taste Croatia" koji bi se kontinuirano odvijao u trgovačkom centru "West Gate SC Zagreb" od kraja mjeseca kolovoza.

Cilj je posjetiteljima centra ponuditi domaće proizvode iz svih krajeva Lijepe naše.

Centar osigurava prostor uz dogovor o potrebnim uvjetima (hladnjača npr.), a OPG-ovci su dužni platiti samo režije (sve skupa oko 2000 kuna za predviđeni prostor) koje bi dijelili međusobno.
Nudi se prostor od 123 kvadrata što je dovoljno za nekih 10-15 OPG-ovaca, a kasnije se širi na prostor pokraj od 360 kvadrata unutar kojega bi se organizirao i kutak za degustacije.

Za sve detaljne kombinacije i informacije kontaktirajte nas u inbox fb LAG-a ili na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.