Obavještavamo potencijalne korisnike s područja LAG-a BOSUTSKI NIZ koji se žele prijaviti na natječaj tipa operacije 6.3.1. »Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava« (koji će biti raspisan ove godine) Lokalne razvojne strategije LAG-a BOSUTSKI NIZ, da ukoliko planiraju promjene (SO, upis površina u ARKOD itd.) iste moraju napraviti u Savjetodavnim službama najkasnije do 28. veljače 2018.

Nakon toga, promjene više neće biti moguće do sljedećeg ciklusa revizije podataka (lipanj/srpanj 2018.).