Od danas, dana 7. kolovoza do dana 11. rujna počinje rok za prijavu na LAG natječaj LAG-a BN za TO 1.2.2. "Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava" iz LRS LAG-a BN.

Dokumentacija se nalazi na web stranici LAG-a: https://www.lag-bosutskiniz.hr/index.php/lag-natjecaj

Prijave se šalju isključivo preporučeno poštom na adresu: Trg kralja Tomislava 6, 32245 Nijemci
Na zatvorenom paketu/omotnici mora biti jasno navedeno:
• naziv ovog Natječaja:1.2.2. „Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava“- NE OTVARATI
• puni naziv i adresa nositelja projekta
• na paketu/omotnici također mora biti zabilježen datum i točno vrijeme podnošenja prijave projekta . Prijave projekata poslane na način različit od gore navedenog (npr. faksom ili e-poštom) ili dostavljene na druge adrese bit će automatski isključene.

Sva pitanja vezano za prijavu na natječaj mogu se postaviti na email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. , odgovori će se nalaziti na web stranici LAG-a BN.