Općina Privlaka

Općina Privlaka smještena je u središnjem dijelu Vukovarsko - srijemske županije, a susjedne jedinice lokalne samouprave su:

Vukovarsko - srijemska županija smještena je na krajnjem sjeveroistoku Republike Hrvatske u prostoru Istočnohrvatske ravnice u međurječju između Dunava i Save.

Šire područje Općine Privlaka u klimatskom se smislu odlikuje značajnim crtama kontinentalnosti što je uvjetovano geografskim položajem u užem dijelu panonskog prostora, te otvorenošću i nizinskim karakterom prostora.v

Više članaka ...