Novosti

Dana 26. srpnja (četvrtak) u 11,00 sati u prostorijama Općine Privlaka održati će se prva animacijska radionica za 1. LAG Natječaj iz LRS LAG-a „Bosutski niz“ za TO 1.2.2. „Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava“

LAG „Bosutski niz“ dana 19. srpnja 2018. godine objavljuje

1. LAG Natječaj iz LRS LAG-a „Bosutski niz“ za TO 1.2.2. „Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava“ sukladan nacionalnom TO 6.3.1. Programa ruralnog razvoja RH 2014.-2020.

Raspoloživa sredstva: 1.882.410,00 HRK kroz 17 projekata

Obuhvat LAG područja (JLS) :

Općine: Andrijaševci, Babina Greda, Cerna, Gradište, Ivankovo, Jarmina, Nijemci, Privlaka, Stari Mikanovci, Vođinci te Grad Otok.

Prihvatljivost nositelja projekta (Tko može sudjelovati?)

Kako bi se ispunili uvjeti prihvatljivosti, nositelj projekta mora biti:

• upisan u Upisnik poljoprivrednih gospodarstava sukladno Zakonu o poljoprivredi (NN 30/2015), ekonomske veličine iskazane u ukupnom standardnom ekonomskom rezultatu poljoprivrednog gospodarstva od 2.000 eura do 7.999 eura;

• mikro ili malo poduzeće

• jedan od sljedećih organizacijskih oblika registriranih za poljoprivrednu djelatnost:

a. obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo (OPG)

b. obrt

c. trgovačko društvo (isključujući trgovačka društva čiji su osnivači i vlasnici javnopravna tijela)

d. zadruga.

Visina javne potpore po projektu iznosi 110.730,00 HRK koliko mora biti minimalna vrijednost prihvatljivih aktivnosti navedenih u poslovnom planu.

Pretraži

SRP Općine Privlaka