Novosti

REPUBLIKA HRVATSKA
VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA

OPĆINA PRIVLAKA
Općinski načelnik
e-mail:
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
tel: 032/398-822, fax: 032/398-487

KLASA: 602-01/19-01/04
URBROJ: 2188/09-02-19-1
Privlaka, 11. srpnja 2019. godine

OBAVIJEST RODITELJIMA/SKRBNICIMA O NABAVI RADNIH BILJEŽNICA ZA UČENIKE KOJI POHAĐAJU OSNOVNU ŠKOLU STJEPANA ANTOLOVIĆA U PRIVLACI

Poštovani,

Obavještavamo Vas da Općina Privlaka provodi postupak nabave radnih bilježnica i likovnih mapa (za sve učenike osnovne škole), kutija za tehnički odgoj (za sve učenike od 5. do 8. razreda) te geografskih atlasa (za učenike 5. razreda osnovne škole). Nabavljeni školski materijal učenike će čekati u Osnovnoj školi Stjepana Antolovića na početku školske godine, zajedno s udžbenicima za koje su ove godine osigurana sredstva u državnom proračunu, odnosno Ministarstvu znanosti i obrazovanja, a za čiju je nabavu zadužena Osnovna škola Stjepana Antolovića.

S poštovanjem,

OPĆINSKI NAČELNIK
Darko Galić

Pretraži

SRP Općine Privlaka

KARTA OPĆINE RIBNIK