Kako bismo zadržali barem dio, sada već tradicionalnog božićnog darivanja, podijeljeni su i ove godine božićni paketići za naše najmlađe sumještane, učenike Osnovne škole Stjepana Antolovića i predškolce koji svoj program predškole obavljaju u osnovnoj školi.

Iako je iz epidemioloških razloga izostala božićna predstava, paketiće su podijelili razrednici u svojim razrednim odjelima, a male predškolce je posjetio i Djed Božićnjak.

Kao znak zahvale za božićne darove, predškolci su, u suradnji sa svojom učiteljicom Ivanom Slošić, izradila jednu posebnu video čestitku upućenu svim mještanima Općine Privlaka. Tim se čestitkama pridružuju i djelatnici Općine Privlaka.

Stoga, sretan Vam Božić i Nova godina!

PODJELA-BOINIH-PAKETIA-PREDKOLCIMA-I-UENICIMA-14-RAZREDA-OSNOVNE-KOLE-STJEPANA-ANTOLOVIA003
PODJELA-BOINIH-PAKETIA-PREDKOLCIMA-I-UENICIMA-14-RAZREDA-OSNOVNE-KOLE-STJEPANA-ANTOLOVIA002
PODJELA-BOINIH-PAKETIA-PREDKOLCIMA-I-UENICIMA-14-RAZREDA-OSNOVNE-KOLE-STJEPANA-ANTOLOVIA001