Predmet: Obavijest o suzbijanju komaraca

Tretiranje sa zemlje

Obavještavamo Vas da će Veterinarska stanica d.o.o. Vinkovci obaviti tretiranje komaraca toplim zamagljivanjem na području Općine Privlaka, mjesto Privlaka dana 21.06.2021. u večernjem terminu između 18-21h.

Tretiranje komaraca provodit će se preparatima niske toksičnosti za primjenu u urbanim sredinama i sa dozvolom od Ministarstva zdravlja za primjenu u Republici Hrvatskoj.

Preparat koji će se koristiti za tretiranje je Cymina ultra (cipermetrin, tetrametrin, piperonil butoksid), a kao nosač za toplo zamagljivanje koristiti ćemo rafinirano mineralno ulje (dizel).

Molimo vlasnike pčela da zaštite svoje košnice.

Napomena:

Ukoliko tretiranje nije moguće obaviti radi vremenskih neprilika, tretiranje se odgađa za sljedeći dan kada to bude moguće.

Veterinarska stanica d.o.o. Vinkovci

DDD služba

Vesna Ercegovac, sanitarni ing.

Tel: 032/339-192

Mob: 099/345-9624