Pružanje javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Općine Privlaka (od 09. veljače 2023. do 08. veljače 2028.)

Temeljem Ugovora o koncesiji sklopljenog dana 09. veljače 2023. godine pružanje javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Općine Privlaka dodijeljeno je tvrtki NEVKOŠ d.o.o. iz Vinkovaca, Martina Ballinga 5, na razdoblje od 5 godine.

Kontakt podaci koncesionara-davatelja usluge:
NEVKOŠ d.o.o.
Adresa: Martina Ballinga 5, 32100 Vinkovci

Tel : 032/306-130

Internet stranica: www.nevkos.hr

Cjenik usluga koje se primjenjuje od 01. rujna 2023. godine možete vidjeti i preuzeti u prilogu.

RASPORED ODVOZA OTPADA:

Svaki četvrtak u mjesecu odvoz miješanog komunalnog otpada

Prvi ponedjeljak u mjesecu odvoz papira i plastike

Svakog drugog ponedjeljka u mjesecu stanovništvu je na raspolaganju mobilna jedinica reciklažnog dvorišta na kojoj se mogu odložiti različite vrste otpada, u Ulici Faličevci ispred kućnog broja 8.